PARTNER TECHNOLOGICZNY – OMNI3D

Dzięki firmie OMNI3D uczestnicy OPEN_MINDS II będą mieli możliwość wydrukowania zaprojektowanych prototypów w druku trójwymiarowym!
#3dprinting

omni3d

OMNI3D to polski producent profesjonalnych drukarek w technologii FFF. Firma oferuje usługi doradcze w zakresie wdrażania technologii druku 3D w przemyśle, usługi wdrożeniowe, serwisowe, szkolenia oraz druk na zlecenie. Naszymi klientami są przedsiębiorstwa polskie i zagraniczne reprezentujące: przemysł samochodowy, maszynowy i mechaniki precyzyjnej, producenci elektroniki użytkowej, usługodawcy druku 3D. OMNI3D powstało w 2013 roku w Poznaniu. Spółka jest laureatem wielu nagród dla młodych, polskich firm.

 

Oferowany system do druku przestrzennego – Factory 2.0 Production System idealnie sprawdza się w produkcji części zamiennych do maszyn i linii produkcyjnych, produkcji narzędzi i oprzyrządowania, wytwarzaniu funkcjonalnych prototypów oraz w produkcji nisko-seryjnej i personalizowanej. To, co wyróżnia Factory 2.0 to duża powierzchnia robocza (500 x 500 x 500 mm), zamknięta i grzana komora, możliwość druku z wykorzystaniem 2 ekstruderów, kontrola przepływu filamentu.